Avtor: |
sreda |
||
Datum: |
2006-05-16 18:43:51 |
||
E-mail: |
|||
Pohvala avtorju za besedilo DM.
PS: Nihče ne vozi naravnost, to se nam samo zdi. |
|||
Avtor: |
sreda |
||
Datum: |
2006-05-16 18:25:49 |
||
E-mail: |
|||
Želim vam velik uspeha v Sl. Konjicah. Pa itak ste the best-tko da vstopnica za Otočec vam ne uide. |
|||
Avtor: |
ljubimka iz omare |
||
Datum: |
2006-05-16 17:39:04 |
||
E-mail: |
|||
cmok za čučkota.
|
|||
Avtor: |
lepa vida |
||
Datum: |
2006-05-09 08:03:46 |
||
E-mail: |
|||
včeraj popoldne sem vas 2X slišala na SI!!! Vau! |
|||
Avtor: |
lepa vida |
||
Datum: |
2006-05-09 08:03:33 |
||
E-mail: |
|||
včeraj popoldne sem vas 2X slišala na SI!!! Vau! |
|||
| Nazaj |