Avtor:
sreda
 
Datum:
2006-05-16 18:43:51
 
E-mail:
 
Pohvala avtorju za besedilo DM.

PS: Nihče ne vozi naravnost, to se nam samo zdi.
 
 

 
 
Avtor:
sreda
 
Datum:
2006-05-16 18:25:49
 
E-mail:
 
Želim vam velik uspeha v Sl. Konjicah. Pa itak ste the best-tko da vstopnica za Otočec vam ne uide.
 
 

 
 
Avtor:
ljubimka iz omare
 
Datum:
2006-05-16 17:39:04
 
E-mail:
 
cmok za čučkota.
 
 

 
 
Avtor:
lepa vida
 
Datum:
2006-05-09 08:03:46
 
E-mail:
 
včeraj popoldne sem vas 2X slišala na SI!!! Vau!
 
 

 
 
Avtor:
lepa vida
 
Datum:
2006-05-09 08:03:33
 
E-mail:
 
včeraj popoldne sem vas 2X slišala na SI!!! Vau!
 
    Nazaj
Naprej