Avtor: |
lepa vida |
||
Datum: |
2006-04-25 18:30:25 |
||
E-mail: |
|||
je še kdo po novem začel poslušati val 202? upam, da boste kmalu še na moji najljubši postaji!!! no, ja, ne upam, vem, da je le še vprašanje časa!
čestitke, čestitke, čestitke!!! |
|||
Avtor: |
gorda=) |
||
Datum: |
2006-04-23 14:19:22 |
||
E-mail: |
|||
zakooooon ste!!!!!!! le tak na prej!! |
|||
Avtor: |
piči |
||
Datum: |
2006-04-23 13:25:21 |
||
E-mail: |
|||
k vaši muziki ni kaj dodat,tak se to dela.Sicer vas že spremljam od mojih prvih spogledovanj z alter-rock sceno in zdaj še popevka tedna na valu 202. ROCK ON"MARZLA VADA". |
|||
Avtor: |
david |
||
Datum: |
2006-04-23 09:36:11 |
||
E-mail: |
|||
Čestitke k uspehu! Le tako naprej! |
|||
Avtor: |
kocka |
||
Datum: |
2006-04-21 16:08:41 |
||
E-mail: |
|||
Dečki,
upam, da vam fejst rit ploska. Zato imate dober razlog. Zdaj, ko vas bom mogel dvakrat na dan poslušat na Valu, mi še lahko začnete presedat, hehehe .... LP |
|||
| Nazaj |