Avtor:
lepa vida
 
Datum:
2006-04-25 18:30:25
 
E-mail:
 
je še kdo po novem začel poslušati val 202? upam, da boste kmalu še na moji najljubši postaji!!! no, ja, ne upam, vem, da je le še vprašanje časa!
čestitke, čestitke, čestitke!!!
 
 

 
 
Avtor:
gorda=)
 
Datum:
2006-04-23 14:19:22
 
E-mail:
 
zakooooon ste!!!!!!! le tak na prej!!
 
 

 
 
Avtor:
piči
 
Datum:
2006-04-23 13:25:21
 
E-mail:
damjanorama@gmail.com
 
k vaši muziki ni kaj dodat,tak se to dela.Sicer vas že spremljam od mojih prvih spogledovanj z alter-rock sceno in zdaj še popevka tedna na valu 202. ROCK ON"MARZLA VADA".
 
 

 
 
Avtor:
david
 
Datum:
2006-04-23 09:36:11
 
E-mail:
david.kolaric@lj.mlek.si
 
Čestitke k uspehu! Le tako naprej!
 
 

 
 
Avtor:
kocka
 
Datum:
2006-04-21 16:08:41
 
E-mail:
 
Dečki,

upam, da vam fejst rit ploska. Zato imate dober razlog. Zdaj, ko vas bom mogel dvakrat na dan poslušat na Valu, mi še lahko začnete presedat, hehehe ....

LP

 
    Nazaj
Naprej