Avtor:
Mirna
 
Datum:
2006-05-29 10:53:42
 
E-mail:
 
Lep moto življenja. Potem pa le tako naprej. Pa držim pesti!
 
 

 
 
Avtor:
Marzla vada
 
Datum:
2006-05-28 22:56:48
 
E-mail:
info@marzlavada.com
 
Ni panike Mirna. Porazi so neizbežni del življenja. Stvar je že za nami, gremo naprej!
 
 

 
 
Avtor:
Mirna!
 
Datum:
2006-05-28 13:35:45
 
E-mail:
 
Od drugega mesta v Slovenskih Konjicah. Sem brala na Vaši strani! ŠKODA in BEDARIJA!
 
 

 
 
Avtor:
Marzla vada
 
Datum:
2006-05-26 13:26:07
 
E-mail:
 
Mirna.....

Od česa?
 
 

 
 
Avtor:
Mirna
 
Datum:
2006-05-26 13:20:40
 
E-mail:
 
Pubeci, ste se že pomirli?
 
    Nazaj
Naprej