Avtor: |
Mirna |
||
Datum: |
2006-05-29 10:53:42 |
||
E-mail: |
|||
Lep moto življenja. Potem pa le tako naprej. Pa držim pesti! |
|||
Avtor: |
Marzla vada |
||
Datum: |
2006-05-28 22:56:48 |
||
E-mail: |
|||
Ni panike Mirna. Porazi so neizbežni del življenja. Stvar je že za nami, gremo naprej! |
|||
Avtor: |
Mirna! |
||
Datum: |
2006-05-28 13:35:45 |
||
E-mail: |
|||
Od drugega mesta v Slovenskih Konjicah. Sem brala na Vaši strani! ŠKODA in BEDARIJA! |
|||
Avtor: |
Marzla vada |
||
Datum: |
2006-05-26 13:26:07 |
||
E-mail: |
|||
Mirna.....
Od česa? |
|||
Avtor: |
Mirna |
||
Datum: |
2006-05-26 13:20:40 |
||
E-mail: |
|||
Pubeci, ste se že pomirli? |
|||
| Nazaj |