Avtor: |
june |
||
Datum: |
2006-06-22 17:49:25 |
||
E-mail: |
|||
kaj je zaj, se jutri vidimo na lentu? |
|||
Avtor: |
Radoslav |
||
Datum: |
2006-06-09 13:04:20 |
||
E-mail: |
|||
Dolgčas v šoli pa malo listam po naših "pohorcih". Fantje upanje umira zadnje! |
|||
Avtor: |
Boris |
||
Datum: |
2006-06-08 09:13:17 |
||
E-mail: |
|||
Pozdravljeni!
Lepo ste se ujeli in mi je Vaša glazba všeč. Vstrajajte na vaši začrtani glazbeni poti in ostanite to, kar ste. Želim Vam še veliko glazbenih in zasebnih uspehov. Boris Visočnik |
|||
Avtor: |
june |
||
Datum: |
2006-06-05 16:31:30 |
||
E-mail: |
|||
uspešno ste začeli s pohodom na lestvice. samo tako naprej! naši glasovi so vaši! pa ne pozabite, da ni vse le biznis, najpomembnejša je zabava!!! vaša in naša. |
|||
Avtor: |
Mirna |
||
Datum: |
2006-06-01 11:24:48 |
||
E-mail: |
|||
Le zakaj se tukaj nič ne dogaja?!?!? |
|||
| Nazaj |