Avtor:
june
 
Datum:
2006-06-22 17:49:25
 
E-mail:
 
kaj je zaj, se jutri vidimo na lentu?
 
 

 
 
Avtor:
Radoslav
 
Datum:
2006-06-09 13:04:20
 
E-mail:
radoslav.sumer@guest.arnes.si
 
Dolgčas v šoli pa malo listam po naših "pohorcih". Fantje upanje umira zadnje!
 
 

 
 
Avtor:
Boris
 
Datum:
2006-06-08 09:13:17
 
E-mail:
boris. visocnik@zav-mb.si
 
Pozdravljeni!
Lepo ste se ujeli in mi je Vaša glazba všeč. Vstrajajte na vaši začrtani glazbeni poti in ostanite to, kar ste. Želim Vam še veliko glazbenih in zasebnih uspehov.

Boris Visočnik
 
 

 
 
Avtor:
june
 
Datum:
2006-06-05 16:31:30
 
E-mail:
 
uspešno ste začeli s pohodom na lestvice. samo tako naprej! naši glasovi so vaši! pa ne pozabite, da ni vse le biznis, najpomembnejša je zabava!!! vaša in naša.
 
 

 
 
Avtor:
Mirna
 
Datum:
2006-06-01 11:24:48
 
E-mail:
 
Le zakaj se tukaj nič ne dogaja?!?!?
 
    Nazaj
Naprej