Avtor:
Mirna
 
Datum:
2006-07-03 08:54:53
 
E-mail:
 
Ja, majice! Jaz bi tud eno! Aja, ful dober špil na Lentu! Čestitam!
 
 

 
 
Avtor:
Kristina
 
Datum:
2006-07-03 07:12:39
 
E-mail:
 
Slišala sem za vas, sedaj tudi odkrila na spletu, držite se. Če dobim majico, jo bom oblekla, ko bom šla na Pohorje.
 
 

 
 
Avtor:
Ranja
 
Datum:
2006-06-30 14:28:53
 
E-mail:
Ranja977@yahoo.com
 
Došao sam do vašeg cd-a i oduševljen sam! Super ste. Porptuno sveži zvuk na ex YU sceni(ja sam iz Srbije)prosledio sam cd društvu i svi su zadovoljni ...nastavite...

pozdrav!
 
 

 
 
Avtor:
june
 
Datum:
2006-06-23 14:24:19
 
E-mail:
 
jaz bom ziher oblekla majico, celo tako z logotipom marzle vade :)
 
 

 
 
Avtor:
Woter Fan
 
Datum:
2006-06-23 08:41:44
 
E-mail:
 
Seveda!! Zvečer smo vsi na Mladininem odru..... z majicami!!!

Kako lepo je dolgo spati poleti......
 
    Nazaj
Naprej