Avtor: |
Mirna |
||
Datum: |
2006-07-03 08:54:53 |
||
E-mail: |
|||
Ja, majice! Jaz bi tud eno! Aja, ful dober špil na Lentu! Čestitam! |
|||
Avtor: |
Kristina |
||
Datum: |
2006-07-03 07:12:39 |
||
E-mail: |
|||
Slišala sem za vas, sedaj tudi odkrila na spletu, držite se. Če dobim majico, jo bom oblekla, ko bom šla na Pohorje.
|
|||
Avtor: |
Ranja |
||
Datum: |
2006-06-30 14:28:53 |
||
E-mail: |
|||
Došao sam do vašeg cd-a i oduševljen sam! Super ste. Porptuno sveži zvuk na ex YU sceni(ja sam iz Srbije)prosledio sam cd društvu i svi su zadovoljni ...nastavite...
pozdrav! |
|||
Avtor: |
june |
||
Datum: |
2006-06-23 14:24:19 |
||
E-mail: |
|||
jaz bom ziher oblekla majico, celo tako z logotipom marzle vade :) |
|||
Avtor: |
Woter Fan |
||
Datum: |
2006-06-23 08:41:44 |
||
E-mail: |
|||
Seveda!! Zvečer smo vsi na Mladininem odru..... z majicami!!!
Kako lepo je dolgo spati poleti...... |
|||
| Nazaj |