Avtor:
Marzla vada
 
Datum:
2006-07-26 14:47:31
 
E-mail:
info@marzlavada.com
 
Debeluška, v ospredje poskušamo vedno potisnit glasbo, zato nas v spotu ni. Iz enakega razloga tudi naših fotografij ni v knjigici CD-ja. In če smo čisto pošteni, nihče od nas ni manekenskih mer (niso nas izbrali na kakšnem nacionalnem reality šovu), zato verjetno ljudje ne bodo za nič prikrajšani!
 
 

 
 
Avtor:
debeluska
 
Datum:
2006-07-26 13:21:42
 
E-mail:
 
am... mene zanima kak to, da niste v spotu vi, sem pričakoval vas=) drugače je pa svetovn... upam da kmalu dobim vaše podpise...papa
 
 

 
 
Avtor:
Marzla vada
 
Datum:
2006-07-26 11:08:01
 
E-mail:
info@marzlavada.com
 
Hvala obema. Trudimo se!
 
 

 
 
Avtor:
debeluska
 
Datum:
2006-07-25 22:21:19
 
E-mail:
 
zakooooooon ste!!!!!:..
 
 

 
 
Avtor:
Mirna
 
Datum:
2006-07-25 19:38:11
 
E-mail:
 
Pohvalno - VIDEOSPOT! Meni je FULLLLLLLLLLLLL všeč!
 
    Nazaj
Naprej