Avtor: |
Marzla vada |
||
Datum: |
2006-07-26 14:47:31 |
||
E-mail: |
|||
Debeluška, v ospredje poskušamo vedno potisnit glasbo, zato nas v spotu ni. Iz enakega razloga tudi naših fotografij ni v knjigici CD-ja. In če smo čisto pošteni, nihče od nas ni manekenskih mer (niso nas izbrali na kakšnem nacionalnem reality šovu), zato verjetno ljudje ne bodo za nič prikrajšani! |
|||
Avtor: |
debeluska |
||
Datum: |
2006-07-26 13:21:42 |
||
E-mail: |
|||
am... mene zanima kak to, da niste v spotu vi, sem pričakoval vas=) drugače je pa svetovn... upam da kmalu dobim vaše podpise...papa |
|||
Avtor: |
Marzla vada |
||
Datum: |
2006-07-26 11:08:01 |
||
E-mail: |
|||
Hvala obema. Trudimo se! |
|||
Avtor: |
debeluska |
||
Datum: |
2006-07-25 22:21:19 |
||
E-mail: |
|||
zakooooooon ste!!!!!:.. |
|||
Avtor: |
Mirna |
||
Datum: |
2006-07-25 19:38:11 |
||
E-mail: |
|||
Pohvalno - VIDEOSPOT! Meni je FULLLLLLLLLLLLL všeč! |
|||
| Nazaj |