Avtor:
UŠ ULI
 
Datum:
2006-08-08 12:28:21
 
E-mail:
 
FANTJE, INTERVJU JE BIL KRASEN: SPONTAN, ZABAVEN, NEZAIGRAN. BILI STE, KAR STE ... OSTANITE TO ... TO JE NAMREČ MARZLA VADA - VSAJ JAZ VAS VIDIM TAKŠNE.
GLEDE SPOTA PA: KUL, PA BARVE PUNE SEKAJO.
 
 

 
 
Avtor:
Krastača
 
Datum:
2006-08-06 22:06:52
 
E-mail:
 
Povsem neprimerno je, da se človek prepira o osebnostih... Menim, da je bil komentar Mirne poslan z dobrimi nameni, Debeluška ti pa prideš s takimi. Kaj se ne bi raje pogovarjali o naslednjem koncertu Marzle vade? Ma... ste starokopitni!
 
 

 
 
Avtor:
debeluska
 
Datum:
2006-08-05 20:57:26
 
E-mail:
 
vav.. kak smo pa eni pametni... ja mirna ti že veš kak je na stvari... ampak tukaj je klnjiga gostov, naših glasbenikov.. tako da si dala povsem neprimeren komentar.. vendar ti že veš.. pa lep dan.. papa marzla vada rulllllllllla.......
 
 

 
 
Avtor:
Mirna
 
Datum:
2006-07-31 10:26:22
 
E-mail:
 
Debeluška...
Glede ocenjevanja osebnosti... Vsak ima svojo osebnost, ki si jo ustvari sam. Ne moreš je ocenjevati, lahko "jo" le opazuješ in ustvariš svoje mnenje "o njej"! Ti je všeč ali pa ne, ni pa ocen od do...
 
 

 
 
Avtor:
debeluska
 
Datum:
2006-07-27 19:16:45
 
E-mail:
 
am...... glede vas kot osebnosti, ne morete se ravno sami ocenjevat,menim da bo bolje, da to prepustite nam oboževalcem.... upam da boste v naslednjem spotu vi!!!... pa en lep pohorski pozdravček. kiss**
 
    Nazaj
Naprej