Avtor:
uš uli
 
Datum:
2006-10-28 23:46:32
 
E-mail:
 
kgb? pridem-o! kdaj in kje je naslednji koncert? plese se mi po vas. plesala bi tudi v kmš ... pa še kje ...
 
 

 
 
Avtor:
Marzla vada
 
Datum:
2006-09-15 08:34:22
 
E-mail:
info@marzlavada.com
 
"Angeli" so kipi v ozadju fotografij - delo kiparke Lučke Koščak, ki nam je prijazno dovolila, da jih uporabimo za fotografiranje.

Več o umetnici na:
http://www.luckakoscak.com/prva.htm
 
 

 
 
Avtor:
uš uli
 
Datum:
2006-09-15 08:04:14
 
E-mail:
 
dobre nove fotke. zakaj angeli?
 
 

 
 
Avtor:
irko
 
Datum:
2006-09-09 22:13:31
 
E-mail:
irko_13@hotmail.com
 
ql ste!!!!!!!
 
 

 
 
Avtor:
malaa
 
Datum:
2006-08-25 23:55:19
 
E-mail:
 
vrei koncert zaj v Lovrencu.. škoda da ni blo več folka... ojej marko z mikrofonom bi skoraj vse poškodoval hehe,,,=).... zakooon ste.
 
    Nazaj
Naprej