Avtor: |
uš uli |
||
Datum: |
2006-10-28 23:46:32 |
||
E-mail: |
|||
kgb? pridem-o! kdaj in kje je naslednji koncert? plese se mi po vas. plesala bi tudi v kmš ... pa še kje ... |
|||
Avtor: |
Marzla vada |
||
Datum: |
2006-09-15 08:34:22 |
||
E-mail: |
|||
"Angeli" so kipi v ozadju fotografij - delo kiparke Lučke Koščak, ki nam je prijazno dovolila, da jih uporabimo za fotografiranje.
Več o umetnici na: http://www.luckakoscak.com/prva.htm |
|||
Avtor: |
uš uli |
||
Datum: |
2006-09-15 08:04:14 |
||
E-mail: |
|||
dobre nove fotke. zakaj angeli? |
|||
Avtor: |
irko |
||
Datum: |
2006-09-09 22:13:31 |
||
E-mail: |
|||
ql ste!!!!!!! |
|||
Avtor: |
malaa |
||
Datum: |
2006-08-25 23:55:19 |
||
E-mail: |
|||
vrei koncert zaj v Lovrencu.. škoda da ni blo več folka... ojej marko z mikrofonom bi skoraj vse poškodoval hehe,,,=).... zakooon ste. |
|||
| Nazaj |