Avtor: |
naja |
||
Datum: |
2007-01-23 07:34:22 |
||
E-mail: |
|||
spot me je čisto dotolkel.... |
|||
Avtor: |
Dj-mulo |
||
Datum: |
2006-11-19 17:57:50 |
||
E-mail: |
|||
slucajno sem vletel na vaso stran in ni kaj-vse pohvale. Muska je kar dobro popedenana za slovenske razmere,site pa je celo nadpovprecen.Zagotovo si vas pridem ogledat v S.L. Mejte se.
|
|||
Avtor: |
urška |
||
Datum: |
2006-11-18 12:41:37 |
||
E-mail: |
|||
Energična glasba, ki te prevzame!
|
|||
Avtor: |
renata |
||
Datum: |
2006-10-28 23:57:37 |
||
E-mail: |
|||
500 sit? z veseljem! kdaj in kje je vas naslednji koncert? me pa moti, da mate tak malo plakatov, da moram nujno na net, če hočem vedet kaj dogajate ... |
|||
Avtor: |
miloš drozg |
||
Datum: |
2006-10-28 23:54:44 |
||
E-mail: |
|||
fanje, fantje, fantje, fanje,!¨
nekje sem nekako zadovoljen, pa čeprav vas komaj pričakujem na enem live performansu, pa naj bo to KGB, o.k. , se vidimo še več in največ koncertov! fan |
|||
| Nazaj |