Avtor:
naja
 
Datum:
2007-01-23 07:34:22
 
E-mail:
 
spot me je čisto dotolkel....
 
 

 
 
Avtor:
Dj-mulo
 
Datum:
2006-11-19 17:57:50
 
E-mail:
 
slucajno sem vletel na vaso stran in ni kaj-vse pohvale. Muska je kar dobro popedenana za slovenske razmere,site pa je celo nadpovprecen.Zagotovo si vas pridem ogledat v S.L. Mejte se.
 
 

 
 
Avtor:
urška
 
Datum:
2006-11-18 12:41:37
 
E-mail:
 
Energična glasba, ki te prevzame!
 
 

 
 
Avtor:
renata
 
Datum:
2006-10-28 23:57:37
 
E-mail:
 
500 sit? z veseljem! kdaj in kje je vas naslednji koncert? me pa moti, da mate tak malo plakatov, da moram nujno na net, če hočem vedet kaj dogajate ...
 
 

 
 
Avtor:
miloš drozg
 
Datum:
2006-10-28 23:54:44
 
E-mail:
 
fanje, fantje, fantje, fanje,!¨
nekje sem nekako zadovoljen, pa čeprav vas komaj pričakujem na enem live performansu, pa naj bo to KGB, o.k. , se vidimo
še več in največ koncertov!
fan
 
    Nazaj
Naprej