Avtor:
 
Datum:
2005-11-28 17:11:44
 
E-mail:
 
FANTJE, GLEDE NA TO, DA BOSTE KMALU JAVNE OSEBE BI NAM LAHKO RAZKRILI ŠE, KAJ DELATE DRUGAČE SLUŽBA...PA SEVEDA ČE STE ŠE "FRAJ"
 
 

 
 
Avtor:
Andrej
 
Datum:
2005-11-23 20:34:49
 
E-mail:
andrej@saming.net
 
Leta resnično prinašajo svoje. Lepo je slišati, ko nekdo tako osebnostno kot tudi glasbeno napreduje. Uspešno! Andrej
 
 

 
 
Avtor:
FAni
 
Datum:
2005-11-19 23:37:25
 
E-mail:
 
Me veseli, da sem vas našla na mat kurji, imate zanimivo svojo stran, malo drugačno kot drugi bendi.Čeprav nisem ravno ljubetelj vaše zvrsti muzike, vendar vas podpiram ker ste Lovrenčani. Moje mnenje je, da bi morali imeti več koncertov ali večerov po več krajih v Sloveniji. Vse dobro še naprej.
 
 

 
 
Avtor:
sinko
 
Datum:
2005-11-19 11:19:51
 
E-mail:
simon.vracko@volja.net
 
Ja bravo da ste se spt skup pobrali!Koma cokam da kupim plato(pa ne eno)-dve!!!Ne nas razocarat pubeci!
 
 

 
 
Avtor:
xy
 
Datum:
2005-11-09 18:31:31
 
E-mail:
 
pozdrav
 
    Nazaj
Naprej