Avtor: |
ptičja gripa |
||
Datum: |
2006-02-17 22:33:36 |
||
E-mail: |
|||
zadnji cajt, da date neka vun, prej ko nas vse pobere!
mogoče je pa krivo, da nobena kurba nč ne napiše! a vsi spite? pomlad je pred vrati ... wake up!!! |
|||
Avtor: |
lepa vida |
||
Datum: |
2006-02-04 23:23:07 |
||
E-mail: |
|||
pubeci, nehajte že enkrat skrivat svojih komadov, pokažite jih javnosti, pa bomo vsi skup uživali.
ste se kaj vprašali, zakaj je dan d dobil surf za rock komad?! nič ne rečem, od zadaj imajo vse porihtano (pak job), je pa dejstvo, da v sloveniji ni neke prave rock scene - jaz ne štejem siddharte poleg, ker krade malo od metallice, malo od rammsteinov, pa jim pak malo zmontira, pa že folk nori po stadionu, ko da bi slovenija zmagovala na svetovnem nogometnem prvenstvu. pokažite, kaj imate, špilajte, kje se da, dejstvo je, da v luknji (pri maksu) ste tak že špilali, torej nimate kaj zgubit. smo vsi z vami, vsi čakamo na vas ... kdor čaka, dočaka!!!bo tak? vem, da BO. SE VIDIMO ... NA ŠPILU! |
|||
Avtor: |
janez kranjski |
||
Datum: |
2006-02-03 11:28:21 |
||
E-mail: |
|||
februar je tlele, koncerta pa še vedno ni!!!!!!!!!
hej lenč si se oženil pa nič povedal in .... dajte pubeci že enkrat zadovoljit punce in fante lačne dobre glasbe in odličnih koncertov. ajd |
|||
Avtor: |
lenc |
||
Datum: |
2006-01-09 18:05:49 |
||
E-mail: |
|||
ja pubeci lepo od vas oz.skrajni cajt.zanima pa me katerega januarja je koncert?veliko uspeha ajde |
|||
Avtor: |
janez kranjski |
||
Datum: |
2005-12-02 17:48:03 |
||
E-mail: |
|||
bo ali ne bo!? težko pričakovani koncert, ki ga vsi nestrpno čakamo. do januarja je še daleč, kaj pa prej?
zelo pozitivno da ste (boste) spravili CD na prodajne police svaka čast!!! vas slišim na koncertu, ajd |
|||
| Nazaj |