2. MESTO ZA ROCK OTOČEC
 
Datum: 
21.05.2006
 
 
Vsebina: 
Suhoparno statistično dejstvo je naslednje.....na nacionalnem izboru za nastop na letošnjem Rock Otočcu smo dosegli drugo mesto. Kot veste drugo mesto na tem tekmovanju ne prinaša srebrne medalje, ne prinaša denarne nagrade, ne prinaša rožic ali lovorjevega venca,....pa tudi potnih stroškov ne (tudi prvo mesto jih ne, a to je že druga zgodba).

Lahko bi se gladko zlagali in rekli, da ob razglasitvi rezultatov nismo bili razočarani. A smo iz vsega tega (takoj ko je izzvenel jutranji maček) le uspeli potegnit eno par tolažilnih dejstev:

1. Dejansko smo odigrali odličen koncert pred še boljšim občinstvom! Največja zahvala in glavna nagrada z naše strani gre prav vam! BRAVO !!!

2. Cel avtobusni izlet, ki je bil tudi za nas nekaj novega, je minil v super atmosferi!

3. Če že ne drugega, smo zmagovalni skupini prodali naš CD!

In za zaključek.....Divisionom čestitke in želja po čim boljši žurki na Otočcu.

   
 
 Marzla Vada