DRUŽENJE S KRESLINOM |
|
Datum: |
22.08.2007 |
Vsebina: |
V četrtek, 30. avgusta se bomo srečali z Vladom Kreslinom na krajšem koncertu in druženju v mariborski pivnici Bavaria (v kleti Modne hiše).
Za kaj gre...v sklopu promocije Kreslinove nove plošče z naslovom CESTA, se bo Vlado na poti Z GORIČKEGA V PIRAN (naslovna pesem prihajajočega albuma, ki ste jo gotovo že slišali) ustavil tudi v Mariboru. V pivnici Bavaria pričakujemo Kreslina okrog 14:00 ure, ko bomo poleg nekaj naših pesmi odigrali tudi prej omenjen komad Z Goričkega v Piran (seveda v naši izvedbi). Vladu Kreslinu se zahvaljujemo za ponujeno priložnost in mu želimo uspešno pot do Pirana (in naprej...)! |
Marzla Vada
|
|