LOŠKI PUB, ŠKOFJA LOKA |
|
Datum: |
16.12.2006 |
Vsebina: |
V soboto, 16. decembra koncertiramo prvič (in kot kaže ne zadnjič) v Škofji Loki, natančneje v Loškem pubu. Vsekakor dobra priložnost za obisk koncerta tudi tistim iz prestolnice.
|