MC PATRIOT, SL. KONJICE |
|
Datum: |
19.05.2006 |
Vsebina: |
Drugo dejanje nadaljevanke za uvrstitev na Rock Otočec se bo zgodilo 19. maja v Slovenskih Konjicah, natančneje v tamkajšnjem klubu MC PATRIOT. Med štirimi nastopajočimi skupinami bo le prvouvrščena deležna vstopnice za dolenjski festival. Ker bodo imeli tokrat glasovi publike bistveno večjo težo (zaradi izenačenosti skupin), se najemajo že avtobusi. Kot kaže, se bo eden od njih odpeljal tudi iz Lovrenca, o čemer boste na tak ali drugačen način gotovo obveščeni.
Lahko si pa celo stvar predstavljamo tudi tako - v najslabšem primeru se nam obeta lep izlet, v najboljšem pa kup blata! Več o poteku predizborov in klubu samem na: http://www.mcdd.si/ |