DEUTSCHLANDSBERG, AVSTRIJA |
|
Datum: |
01.05.2004 |
Vsebina: |
Come together party
Nismo še mrtvi !!! Samo malo počasni smo. V preteklem obdobju smo se večinoma posvečali snemanju plošče, s tem pa bolj ali manj namerno zanemarjali koncerte. Žal snemanje še vedno traja in zaenkrat je težko napovedati, kdaj bo končano (bo pa zagotovo, vprašanje je le ali bomo takrat že imeli vnuke). Do takrat pa.......nazaj na oder ! 1. maja 2004, ob dnevu ko bo Slovenija dobila še eno glavno mesto, igramo v avstrijskem Deutschlandsbergu, na open airu, imenovanem Come together party. Ime pove vse, gre za neke vrste dobrodošlico novim članicam EU, mi smo pač predstavniki Slovenije. Šefu slovenske vlade sporočamo, da je v naših mislih. Če bo v naslednjem proračunu rezerviral še kaj denarja za rokenrol, se zna zgoditi, da bo tudi v naših srcih. A bolj verjetno je, da bomo do takrat celo mi imeli plato. Wir wünschen ihnen alles gute?? |