BEZENA
 
Datum:  
27.04.2002
 
 
Vsebina:  
Nastopali so: Dr. Zero, Pridigarji, Marzla vada

Sprašujem se ali smo res tako konfliktna skupina, ali pa morda pričakujemo preveč. Meni se sploh ne zdi. Pričakujem pa od vsakega organizatorja koncerta, da najprej poskrbi za dobre pogoje dela in dobro počutje skupine. Nikoli ni bil problem dobro sodelovati, vem iz lastnih izkušenj (sam sem večkrat sodeloval pri organizaciji koncertov). Pokazati je potrebno nekaj dobre volje in kolikor se le da upoštevati želje benda, pa vse nekako gre. Vedno je namreč skupina tista, ki pritegne, ne pa organizator.
Vsa čast posameznikom, ki se trudijo po svojih močeh karkoli organizirat. Je pa pri tem potrebno vedeti kakšni so interesi oz. za kaj nekaj organizirat in se potem tega držati. Kajti če se stvar dobro zastavi ne more in ne sme priti do večjih problemov.

Vse bi bilo dobro, če kasneje prijatelji organizatorji ne bi imeli veliko za povedat.

Gospodje in gospe.
Pripeljali smo bobne, mikrofone, posodili ojačevalce, igrali?.
Ob tem pa smo hoteli tudi nekaj popiti. Je to preveč?

Ne bodimo otročji!


Đuma