HOUND DOG, LJUBLJANA |
|
Datum: |
15.04.2002 |
Vsebina: |
ROCK FEVER 2002, HOUND DOG, LJUBLJANA
Naslednje vrstice je daroval naš prijatelj LAMI. Lami, hvala. Začelo se je lepega sončnega ponedeljkovega dopoldneva 15.4.2002. Za večino članov MARZLE VADE je bil to delaven dan, ker nekateri člani skupine živijo oz. ˝študirajo˝ v Ljubljani in ker je Hound Dog tudi v Ljubljani so se morali ostali člani skupine, ki so na Štajerskem koncu odpeljati v Ljubljano. No, in tako se je začelo! Ob 14.00h smo torej krenili iz Lovrenca. Odšli smo: basist ? KUJČEK, kitarist in klavijaturist ? JOŽEK in moja malenkost. Po dobrih 30 min. vožnje je bila prva postaja Tepanje, kjer se nam je pridružil še tretji član skupine. Še en kitarist ? KRAPA. Po kratkem postanku in počitku smo nadaljevali vožnjo proti Ljubljani in kot vedno, ko grem v Ljubljano dežuje. Tudi tokrat ni bilo izjeme. Vedno bolj smo se bližali Ljubljani vedno močneje je deževalo oz. deževalo je kot iz škafa, če odmislimo dež je vse potekalo po ustaljeni poti. Ko smo prispeli v Ljubljano je bilo potrebno najprej poiskat seveda Hound Dog. Pri semaforih malo levo malo desno in glej ga zlomka, pred nami klub Hound Dog. Ko smo prišli v klub smo mogli seveda najprej nekaj spit (po naporni in dolgi vožnji), če vprašate kaj? PIVO seveda! Cena? Ne sprašujte. Za nas štajerce očitno predraga! Med tem časom sta se nam pridružila še ostala dva člana MARZLE VADE bobnar ? KRAJNC in seveda pevec ? ĐUMA, ki ˝študirata˝ v Ljubljani. Po ogledu terena, kjer bodo nastopali smo se odpravili pogledat kako živijo ti štajerci (Krajnc in Đuma) v Ljubljani. Živita seveda s svojima puncama Dašo in Anjo. Ker živijo v 3 - sobnem stanovanju, sta bila tukaj še dva štajerca Miha in Sergeja, ki ju tudi poznam. Če sedaj malo preračunamo nas je bilo kar 10 kompanjonov. Punce so nam pripravile slastne sendviče, ki so bili po vrhu vsega še zlato rumeno popečeni, mislim, da so se vsem pocedile sline. Povrhu vsega pa smo za sladico dobili sladoled. Bilo je zelo zanimivo, kaj več pa rajši ne?! Nato smo se odpravili nazaj v kljub, ura je bila okoli 17.00, ko je naš bobnar imel še zagovor enega izmed izpitov, ki ga je tudi uspešno opravil kot smo kasneje tudi izvedeli. Po vrhu vsega pa je imel še pred kratkim rojstni dan, tako da je bilo veselje v skupini še večje! Po mučnem čakanju skoraj 2 uri (ker niso in niso postavli bobnov) se je le začelo nekaj premikat. Prvi so imeli probo oz. tonsko nastavitev MARZLA VADA, nato pa še ostali. Naši so bili na vrsti ob 23.00, seveda je bilo razumljivo, da je bilo takrat tudi največ ljudi. Ob pivu in poslušanju prvih dveh skupin, ki ju ne bom imenoval, da ne bom delal propagande je bil že skrajni čas, da natopi tudi MARZLA VADA. Ne vem, kako naj natančno opišem njihov nastop. Ne da se ga opisat z besedami, ampak to moraš doživet in to v živo. Bilo je super, odlično,?! Mislim, da vsi, ki smo bili tam in poznamo MARZLO VADO (pa tudi tisti ki je ne), smo uživali ob njihovem nastopu. Da ne boste mislili, da si vse to zmišljujem, ne ampak je vse res. Če ne verjamete je tudi vse dokumentirano in posneto (za več informacij pri MARZLI VADI). In ker je vsega enkrat konec je bilo konec tudi nastopa MARZLE VADE v Hound Dogu. Ura je že krepko kazala čez polnoč. Res, bilo je čudovito. Po nastopu, pa se je prileglo tudi hladno pivce, ki so si ga člani benda seveda tudi zaslužili, po odlični predstavi. Ker se je noč že počasi prevesila proti jutro in je ura kazala čez 3.00 zjutraj smo se odločili, da počasi zapustimo klub in se odpravimo spat. Predem pa smo odšli pa je bilo potrebno spit še enega kratkega za lahko noč, vendar nekaterim to ni najbolj pasalo. A to je že druga zgodba. Ko smo končno prispeli do svoje postelje in se vlegli smo v trenutku zaspali. Ne me pa spraševat, kako je spat še z dvema članoma, ki sta kar obilna eden manj drugi bolj v postelji (dvosedežna garnitura), ki je primerna za dva otroka do 15 let. Zjutraj smo se zbujali bolj po obrokih, eni prej, drugi kasneje, kdo je bil zadnji ne vem. Ko smo se več ali manj prebudili, smo si pogledali njihov nastop, ki je bil še enkrat več kot odličen. Mislim, da so bili vsi člani zelo zadovoljni. Po prijetnem kosilu, ki se je vsem zelo prileglo smo se počasi odpravili proti domu. Tako je minil še en zanimiv vikend in nastop MARZLE VADE. Vsi tisti, ki ste ta nastop zamudili vam je lahko žal! Še tako naprej fantje in uspeh bo kmalu tu!!! Vaš zvesti spremljevalec Lamy&Bambi!!! |