ROCKOMANIJA, RUŠE |
|
Datum: |
18.08.2001 |
Vsebina: |
Vedno je užitek igrati na velikem odru, sploh če je ozvočen in osvetljen , kot pač to mora biti.
Ne vem, ali je Občina Ruše res toliko večja, z večjim denarnim skladom, da lahko sofinancira in podpira takšne kulturne prireditve, kot je ta (takšnih in tem podobnim je v Rušah veliko), ali je to samo dobra volja posameznikov, ki se trudijo, iščejo sponzorje, itd? Glede na vse, kar je bilo super, se vedno najde nekaj, kar pokvari celotno vzdušje (v tem primeru publika). Tisoš SIT za takšen koncert, kjer nastopi več kot pet skupin ni veliko, ampak zgleda da je. Dragi moji, danes se vse plača. Vsa pohvala organizatorjem in drugo leto še več sreče. Tadej |