LAMPIONČKI, MARIBOR
 
Datum:  
22.05.2001
 
 
Vsebina:  
Ne vem a sem jaz res takšna sitnoba, ampak najbolj mi gre na živce, ko na večjih koncertih ozvočenje ne špila tako kot je treba. Res je, da smo bili hitro na vrsti, vendar to ni izgovor, da je med našim nastopom nonstop skakal po odru vsaj en tehnik, vcasih pa celo dva. Čeprav so mi kasneje poslušalci povedali, da se je zunaj slišalo O.K., se nisem mogel znebiti slabega občutka, ker se na odru ni nič slišalo.

Nastop je bil v torek, v petek gledam TV in tak brezveze preklapljam s kanala na kanal in na Net TV zagledam kako se kamera sprehaja po nekem odru iz ozadja. Pevec je imel čez glavo poveznjeno rdečo majico, vendar je bil totalno debel ? ful je bil debel ? res je bil debel. Mislil sem si, mater kak je tale debel, kaj sploh dela na odru. Dam TV bolj na glas in ....... pa saj to je naša muzika, kamera kaže dedca vedno bolj od blizu in bil je ........ Đuma. Na TV je zgledal vsaj trikrat debelejši kot je v resnici. No, pa tudi slišalo se ni slabo, tako da so bili moji občutki glede tega koncerta precej boljši.

Jože