PENZION JULI, LOVRENC |
|
Datum: |
24.02.2001 |
Vsebina: |
Pust hrust, nasmejanih ust!
Vsi , ki poznate Penzion Juli ,veste za tiste, ki pa ne pa vam (ne) povem. To je oštarija, v kateri bi se človek najmanj mislil igrati, videti, poslušati rock skupino, pa vendar. a. Ni vse zlato kar se sveti b. Ni vse tako nedolžno, kot izgleda c. Nisem rojen voditelj NAROBE ! Čeprav je "glavni" organizator , gospa Darja odšla na dan zabave oz. dan prej v tujino, je pust kljub temu ostal nasmejanih ust. Prostorna stiska, pa kaj bi vam pravil.No, pusti so se zbrali, mi smo se našemili in " špilaj Marzla vada". Šef Miki ! Zasedba: Vokal: BOZZO DE KLOWN (FRA) Keyboards+guitar: DAVID KOPERFIELD (POLJE) Guitar: MODERN BUSHMAN (bogovi so padli na glavo-osmič) Drums: ALICE-ULTRA-COOPER (*) Bass: RASTAMAN FROM JAMAICA (ĐŽOLA) Sami priznani glasbeniki, ni kaj ! Spodobi se, da se najlepše, najboljše seveda maske nagradijo. Bogate nagrade so podelili "nepristranski" člani žirije (iz MARSA). Naj-Naj maske : - TRANS NUNA in NUNA - ZELO NORA KRAVA - ?!? Kot vse ostalo, tudi to enkrat mine. Op,op ni še konec! Veselo-igra v treh (4) dejanjih: Miki: "Kaj ti meni KOZARCELOMIŠ ?!?.!..pič?.!!!" Rastaman: "Yo ,man, grema !" Bushman:"K'KU, !X4 YWQ, O.K. " In odigrala sta vlogo redarjev.Bolečine v prstu ni več, spomin peša , vse je v najlepšem redu! ZDRAVO. Pogrešali smo več krofov. Pogrešali smo krofe. Ja nekaj jih je bilo, torej smo pogrešali več krofov.Ne moreš pogrešat več, če smo dobili itak več kot tri???Kujček se je full razpisal, ker se mi ne da več pisat, bom kar zaključil, itak do konca ni povedal nič več pametnega, ker se ga še drži pustno vino?.. ZDRAVO |