PUB KAMRA, MARIBOR
 
Datum:  
09.02.2001
 
 
Vsebina:  
Kot ponavadi, porabimo za takšne koncerte, kjer imamo svoje ozvočenje vsaj tri dni. Lokal je ubitačno urejen, samo mi ravno nismo spadali vanj ali pa v Kamro zahajajo napačni ljudje. Najbolj se mi je vtisnila v spomin scena, ko so med našim odmorom prišli v lokal neki šminkerji s sicer dobrimi babami (v minicah) in se vsedli za mizo. Naslednjo rundo smo začeli z nekim mirnejšim komadom in omenjeni folk nas je spremljal z odobravanjem. Drugi komad ? Bageri: Đuma:AAAaaaaurghvauuuuuuu!!!!!!! Folk je izginil ko kafra.

Mislim, da ta lokal uporabljajo za segrevanje, preden se odpravijo v Yukatan. Upam, da sem s tem povedal vse. Čeprav folka ni bilo ravno milijon, šef ni kompliciral s plačilom ? naslednjih 30 tisoč za naš CD.

Jože