OŠ MAKS DURJAVA, MARIBOR
 
Datum:  
22.12.2000
 
 
Vsebina:  
ROCKN'N'ROLL in osnovnošolci ? NE!

Že pred leti smo igrali na OŠ v Rušah, pa, to ni to.Na pobudo Rada Šumerja (oče pevca), smo šli delat norca iz sebe še drugič.Koncert je seveda uspel, publika več kot zadovoljna , mi pa?

Po-koncertno obdobje je vedno najslajše, ampak dovolj o tem.

Naj omenim, mogoče kot zanimivost, tam poučuje naša bivša učiteljica Ana Smej.V kratkem pogovoru , smo ji povedali, da nas je ona nekoč poučevala glasbeni pouk,ampak mislim ,da se nas ne spomni več. Škoda !

Tadej