ŠTUK, MARIBOR |
|
Datum: |
04.10.2000 |
Vsebina: |
V Mariboru se je končno začelo nekaj premikati (mislim na še ne-uveljavljene bende), in sicer so izdali kompilacijski CD pod geslom, Čuj ti, v Mariboru si.
Po kritičnem ušesu vseznanega Dušana Hedla je tudi ena naših skladb pristala na tem CD-ju.Izbran je bil komad Bageri, ki pa popolnoma ustreza D.H. (kot članu CZD). Na CD-ju je 17 različnih izvajalcev, od Rockodelcev do Lačnega Franza in vsem tem bendom je bila dana možnost, da se v dvorani Štuk predstavijo tudi z živim nastopom. KRITIKA : S poslušanjem in gledanjem drugih bendov na eni strani in na drugi, svojimi občutki in nastopom Marzle vade, so ostali pogoreli, bili pokopani in utopljeni v harmoniji, ki jo je predstavila Marzla vada. KONEC KRITIKE ! Dvorana Štuk, je ena izmed najboljših, kar jih premore Slovenija in s tem si zasluži najboljše, razen tonskega mojstra in tistega, ki misli, da ima prek luči. Da pa dam še piko na i , nas je fotografiral Aljoša Osmanović, ki se profesionalno ukvarja s fotografijo. Slike so odlične. Normalno - BRAVO! Tadej |