MK GRAD, ČRNOMELJ |
|
Datum: |
23.09.2000 |
Vsebina: |
Sem slišal okoli govorice, da baje Marzla vada igra po celi naši ljubi Sloveniji.No govorice so pravilne. Kot tudi v drugih večjih mestih, smo priveslali tudi v Črnomlj(e).
Vsi veste približno, kje to je, ampak naj vam kljub temu povem, da je do tja prekleto daleč.Ampak ni ga boljšega, kot dolga pot in potem koncert "štala". Sama populacija, kot smo spoznali je bolj ali manj metalsko nastrojena, če videz ne vara.(?!?!?!) Klub, ali Grad, kot mu pravijo - to je prostor v katerem smo igrali je kar zanimiv, oder pa - dragi organizatorji, polagam vam na dušo, če za eno mizo lahko sedi 4,5 ali 6 ljudi, še ne pomeni, da na njej lahko igra 5 ljudi z vso opremo in seveda "gibi", ki sovpadajo s koncertom. HVALA! Sam koncert je bil ploden, ker smo dobili otroka (Kra-Kra in s tem nekaj več cekinov, ki jih krvavo potrebujemo,glede na naše načrte). Mimogrede hvala našim sponzorjem ! Čeprav je bila noč še dolga, smo se zbudili. Vsi vemo, da pot nazaj ni tako luštna, kot tja, pa vseeno ni treba hiteti! Modri angeli so ugonobili Tomažeka za celih 15 ta-velikih, sram vas bodi ! Z nami so bili še naši dragi prijatelji in oboževalci Maja,Jaka in Daša. Tadej P.S. Plavim poklanjam komad od MI2, kjer zapojejo: p?. t. materna? Tomaž. |