LETNI ODER, RUŠE
 
Datum:  
16.06.2000
 
 
Vsebina:  
Povabilo naših rivalov iz Ruš, drugače smo dobri prijatli.
Prihod je bil zelo zanimiv.Ko smo stopili v dvorano gasilskega doma je sledilo presenečenje.Ob pogledu na novi,beli, največji Tama komplet bobnov v Dravski dolini je Krajnc skoraj ušel, ker je mislil , da špilamo z slavno Metallico, ampak na koncu se je izkazalo, da ima Fonza od Rockodelcev take bobne. Po nekaj minutnem razgovoru smo se končno dogovorili, da lahko za potrebe našega bobnarja odnese pol kompleta z odra, tako smo potem tudi storili, ker je tisti komplet tako obširen, naš bobnar pa ima zelo kratke roke, bi moral verjetno vstajat, da bi lahko dosegel vse piskre.
Na koncertu smo naredili tudi nekaj posnetkov, ki si jih lahko tudi pogledate.Posnet je bil tudi demo posnetek (Ico - hvala), katerega rabimo za kratko predstavitev benda, kjer pač to želijo.Kako smo igrali sploh ni vprašanje saj se je to dogajalo na bolj ali manj domačem terenu.
Vedno nas pač spremlja lovrenška publika in pivo.

Tudi tokrat je bil z nami Vinko, ker je Tadej delal (Prvak je delal v Franciji).

Krapež.