MAJSKE IGRE-ROŽNIK, LJUBLJANA |
|
Datum: |
17.05.2000 |
Vsebina: |
Godina! Kaj tej je to. Kasneje izvem, da je to priimek.Priimek? Organizator Majskih iger(študenske igre, ki se odvijajo na Rožniku v LJ). Đuma pozna tega Godino , to pomeni, da smo not. In res smo igrali na Rožniku, pred največjim številom folka do sedaj.Nekaj pravijo okoli 6.000 , potem bo že držalo.
Baje , da je bilo zelo glasno in dolgo je trajalo.Ob priliki mi je sodelavec, ki je iz LJ povedal, da se je koncert slišal do Brezovice in da je klicalo baje pol LJ in se pritoževalo nad glasnostjo. Na vrsti bi morali biti okrog 22.30 pa so si zvezde večera Psihomodo pop premislili in smo morali mi počakati do konca, tako da smo se vmes izgubili ,napili in streznili ,preden smo ob 02.00 začeli razbijat, smo pa med tem spili vse pivo slavni skupini .Zopet je bil z nami Vinko. Na Rožniku smo dobili celo finančna sredstva, kar se mi od študentskih organizacij zdi zelo lepa poslovna gesta, zato bomo z veseljem sodelovali tudi naslednje leto. Godina , te pokličemo. Đuma te bo. Tak ko lani. |