MAČEK, RADLJE |
|
Datum: |
15.03.2000 |
Vsebina: |
Pri Mačku smo v prejšnjih letih, s prejšnjo zasedbo dosti igrali.Ker nam je primanjkovalo živih nastopov smo se s Franjom hitro dogovorili. Predvsem so gostilniški špili dobrodošli v smislu uigravanja benda. V gostilni ni blefiranja. Če ne znaš te opiti gostje kar hitro razorožijo. Zato je potrebna toliko večja samozavest in uigranost benda . To pa si pridobivaš s nastopi.
Franjo nam je namenil prostore v dvorani. Na prvi pogled smo bili očarani, je pa začela delovati zastrašujoče ob skromnem obisku. Ne vem kje je bila tista zvesta publika , ki nas je pred leti spremljala v Radljah. Je vzrok slaba reklama, ambient ? Ne vem in to niti ni moj problem. Zame je še večji izziv prepričati malo število ljudi in jim vcepiti pomembnost oz. pritegniti njihovo pozornost. Se mi zdi da na takih malih špilih celo bolj pademo not kot na večjih. Pred koncertom je bil posnet tudi intervju za Radio Radlje. ĐUMA |