ŠTUK, MARIBOR |
|
Datum: |
18.02.2000 |
Vsebina: |
Naš prvi nastop v dvorani Štuk. Svaka čast Eriku, ki ga je zrihtal. S sabo imamo minidisc, da nas posnamejo, da slišimo napredek po dveh mesecih vadbe. Pred nami igrajo druge skupine, vendar ni pravega vzdušja. Na vrsti smo mi. Na odru znorimo, dvignemo občinstvo, občutki so krasni. Po koncu nastopa pride k nam profesor, ki je vse to organiziral in reče, da ni verjel, da se da kaj takega odigrati v živo. Posnetek ni bogve kaj, vendar nam dvigne moralo.
Jože |