PUB 33, KOPER |
|
Datum: |
14.12.2007 |
Vsebina: |
V petek, 14. decembra bomo zaključili "koncertno sezono" s koncertom v (lahko rečemo že čisto domačem) koprskem PUB-u 33.
V letu 2008 nadaljujemo s predstavljanjem albuma "MED VENERO IN JUPITROM", obenem pa se še intenzivneje lotimo dela na novi glasbi, ki bo izšla na drugem albumu, leta.... |