ORTO BAR, LJUBLJANA |
|
Datum: |
15.05.2007 |
Vsebina: |
V torek, petnajstega maja, bomo prvo ploščo predstavili tudi poslušalcem glavnega mesta, ko bomo odigrali koncert v ORTO BARU. Na odru se nam bodo pridružili Korošci Polimorf!
Fotografije Iztoka Amerška s koncerta na: http://www.orto-bar.com/Fotografije%20skupin/Marzla%20vada.htm |