Avtor:
kocka
 
Datum:
2006-03-31 18:49:45
 
E-mail:
 
Tooooooooooo, pubeci!

Fajn ste se odrezali na radiu! Škoda, da niste Renate nahecali, da bi zavrtela še en komad. Sicer pa super. Veseli me suverena in pogosta koncertna dejavnost v prihajajočih tednih.

Se vidimo v MC krešu!

Vodja armade fenov na vašem spletnem forumu KoCkA

 
 

 
 
Avtor:
newsflash
 
Datum:
2006-03-27 19:15:56
 
E-mail:
 
ste že slišali, da ma MARZLA VADA intervju na radio MB! Ha, pa to še ni vse ..........................
 
 

 
 
Avtor:
Beka
 
Datum:
2006-03-25 16:35:59
 
E-mail:
bekam@email.si
 
Glede na to, da mi Dzuma ne le diha, temvec grozeče sope za vrat vas imam zadnja dva dni intenzivno v mislih in tudi v ušesih. Komplimenti za dogodek pri Maxu in čestitke ob materializaciji vašega desetletnega sna....glede na slišano na ploščku in če iz svojega spomina izkopljem tisto, kar sem slišala, ojoj, pred desetletjem, slišim dolgo potovanje - od Venere do Jupitra. Snemanje vaše plošče je bilo res dolgotrajno, verjetno na trenutke tudi mukotrpno, vendar plod tega časa niso le otroci, kuhinje in kreditna sposobnost, ampak tudi večja avtonomija vašega glasbenega izraza. Kar naprej proti Plutonu!
p.s. Še vedno čakam, da dobim za burek:-)
 
 

 
 
Avtor:
Mihaman
 
Datum:
2006-03-18 14:42:58
 
E-mail:
miha.prosnik@gmail.com
 
Kristusov pasion je šajba!!! Bravo pubeci!! R'N'R ;-)
 
 

 
 
Avtor:
lepa vida
 
Datum:
2006-03-15 18:42:08
 
E-mail:
 
pa se je le začelo dogajati! naj bo to majhen korak do velikih višin!!! vam privoščim iz vsega srca in vem, da nisem edina!!!
 
    Nazaj
Naprej