Avtor:
Marzla vada
 
Datum:
2007-02-09 15:12:14
 
E-mail:
info@marzlavada.com
 

He, he....edino pravilno! Se slišimo!
 
 

 
 
Avtor:
mačnica
 
Datum:
2007-02-09 14:16:29
 
E-mail:
 
hvala lepa za pojasnilo. se opravičujem. mačke pač nismo najbolj za računalnik!
rade pa poslušamo marzlo vado!
 
 

 
 
Avtor:
Marzla vada
 
Datum:
2007-02-09 10:06:19
 
E-mail:
info@marzlavada.com
 

Čao Mačnica, pred kratkim smo na naši strani dodali gumb LESTVICE, kjer je mogoče spremljati stanje na lesvticah, kjer so uvrščene naše pesmi. Stvar smo v glavnem uvedli zaradi enostavnosti in preglednosti (in da po nepotrebnem ne gnjavimo pošten narod). Torej, dovolj je klik na omenjen gumb...
 
 

 
 
Avtor:
mačnica
 
Datum:
2007-02-09 09:35:04
 
E-mail:
 
zakaj nič ne javite, da ste na lestvicah?
 
 

 
 
Avtor:
Marzla vada
 
Datum:
2007-01-28 18:08:04
 
E-mail:
info@marzlavada.com
 

Hvala Damjan,smo na vezi in sodelovanje je neizbežno!
 
    Nazaj
Naprej