Avtor: |
Marzla vada |
||
Datum: |
2007-02-09 15:12:14 |
||
E-mail: |
|||
He, he....edino pravilno! Se slišimo! |
|||
Avtor: |
mačnica |
||
Datum: |
2007-02-09 14:16:29 |
||
E-mail: |
|||
hvala lepa za pojasnilo. se opravičujem. mačke pač nismo najbolj za računalnik!
rade pa poslušamo marzlo vado! |
|||
Avtor: |
Marzla vada |
||
Datum: |
2007-02-09 10:06:19 |
||
E-mail: |
|||
Čao Mačnica, pred kratkim smo na naši strani dodali gumb LESTVICE, kjer je mogoče spremljati stanje na lesvticah, kjer so uvrščene naše pesmi. Stvar smo v glavnem uvedli zaradi enostavnosti in preglednosti (in da po nepotrebnem ne gnjavimo pošten narod). Torej, dovolj je klik na omenjen gumb... |
|||
Avtor: |
mačnica |
||
Datum: |
2007-02-09 09:35:04 |
||
E-mail: |
|||
zakaj nič ne javite, da ste na lestvicah? |
|||
Avtor: |
Marzla vada |
||
Datum: |
2007-01-28 18:08:04 |
||
E-mail: |
|||
Hvala Damjan,smo na vezi in sodelovanje je neizbežno! |
|||
| Nazaj |